Aktualności

Sprawni menadżerowie to sprawny urząd

2009.10.28 00:00 , aktualizacja: 2012.05.11 15:55

Autor: Wydział Komunikacji Zewnętrznej, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Pracownicy urzędu marszałkowskiego oraz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych inwestują w rozwój i doskonalenie zawodowe. 28 października br. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Menadżerskiego Studium Podyplomowego.
 

Skuteczna realizacja zawodowych obowiązków i sprawne zarządzanie personelem wymagają stałego rozwoju oraz dążenia do uzyskania najwyższych kwalifikacji. Świadomość silnej konkurencji na rynku pracy i wyzwań wynikających z dynamizacji życia mają pracownicy urzędu marszałkowskiego, którzy podejmują wysiłek ciągłego doskonalenia. Wykształcona kadra jest gwarantem wysokiej jakości usług, dlatego tak ważne jest wspieranie i mobilizowanie urzędników do zdobywania wiedzy usprawniającej codzienną pracę.

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik podkreślił, że praca urzędnika to nie tylko doświadczenie, ale także nieustanne dokształcanie. Wyraził nadzieję, że wiedza zdobyta podczas nauki w studium pozwoli spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy i doda determinacji w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele zarządu województwa - marszałek Adam Struzik, członkowie zarządu – Waldemar Roszkiewicz i Piotr Szprendałowicz, skarbnik województwa - Marek Miesztalski, sekretarz województwa – dyrektor urzędu marszałkowskiego Waldemar Kuliński oraz przedstawiciele kadry kierowniczej urzędu marszałkowskiego i wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych.

Liczba wyświetleń: 1342

powrót