Aktualności

Zagłosuj na lekarza przyjaznego pacjentom

2019.07.10 13:40 , aktualizacja: 2019.07.10 14:12

Autor: oprac. na podst. mat. organizatora, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

kolaż czterech zdjęć, łączy je logo plebiscytu z napisem Hipokrates 2019 Do 22 lipca trwa głosowanie...

Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę albo fachową i sympatyczną pielęgniarkę lub położną? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym? Jeśli masz swoje typy warto oddać swój głos w plebiscycie HIPOKRATES MAZOWSZA 2019!

 

Inicjatywa organizowana jest wspólnie przez redakcje „Polski Metropolii Warszawskiej” i serwis naszemiasto.pl pod honorowym patronatem m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

– Szpital to nie tylko mury i sprzęt, to przede wszystkim ludzie. To od ich zaangażowania, wiedzy, doświadczenia i wrażliwości zależy sukces placówki. Regularnie od lat inwestujemy w modernizację naszych szpitali. Staramy się, by nie tylko spełniały podstawowe normy, ale by były wyposażone w najlepszej jakości specjalistyczny sprzęt – mówi marszałek Adam Struzik.  – Chodzi o to, by ułatwić lekarzom przeprowadzanie diagnozy i leczenie, by pomóc im zadbać o jakość pracy, a przy okazji, by zwiększyć komfort tej pracy, bo to również niezwykle ważne. Wszystkiemu powinien przyświecać jeden cel: troska o pacjenta.

 

Dwa etapy głosowania

Pierwszy etap głosowania zakończy się w poniedziałek, 22 lipca o godz. 21. Osobno w Warszawie, Płocku, Siedlcach i Ostrołęce oraz w mazowieckich powiatach pacjenci wybiorą Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną Roku i najbardziej przyjazną pacjentom placówkę służby zdrowia – Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się 24 i potrwa do 31 lipca do godz. 21.

Niezależnie od głosowania w powiatach, do 31 lipca br., trwa głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów zostaną przyznane tytuły Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku, Kardiolog Roku, Farmaceuta/Technik Farmaceutyczny Roku, Fizjoterapeuta Roku a także Ratownik Medyczny Roku. Nasi Czytelnicy wybiorą też Szpital Roku, Laboratorium Medyczne Roku , Salon Optyczny Roku oraz Gabinet Stomatologiczny Roku.

 

Szczegóły na temat plebiscytu i głosowania oraz nominowanych w poszczególnych powiatach znajdziemy m.in. w serwisie www.polskatimes.pl  .

Liczba wyświetleń: 252

powrót