Zaproszenia

Zaproszenie - Działania ekologiczne, OSP, droga gminna i sołectwa ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.07.02 13:35

Kampania edukacyjno-informacyjna „Twój piec – nasze powietrze”, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Wola Kiełpińska, a także budowa drogi gminnej Jadwisin-Zegrze czy rozbudowa placu zabaw w Olszewnicy Nowej – to kolejne działania w powiecie legionowskim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi ponad 730 tys. zł. Dziś umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik oraz beneficjenci.

więcej o: Działania ekologiczne, OSP, droga gminna i sołectwa ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Marszałek przekazuje karetkę szpitalowi w Sierpcu

2021.07.01 14:15

Jutro do sierpeckiego szpitala trafi pierwszy z 30 ambulansów kupionych przez samorząd województwa mazowieckiego przy udziale środków unijnych w ramach największego projektu zdrowotnego ostatnich lat. Medykom karetkę przekaże marszałek Adam Struzik.

więcej o: Marszałek przekazuje karetkę szpitalowi w Sierpcu

Zaproszenie - Budowa ulic w Sierpcu i gminie Mochowo oraz inwestycje działkowców

2021.07.01 08:00

Dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości 210 tys. zł w Sierpcu powstaną nowe drogi. Środki z budżetu województwa pozwolą też zrealizować inwestycję ROD im. Marii Konopnickiej. Z kolei do gminy Mochowo trafi blisko 590 tys. zł na przebudowę ulic w Bożewie Nowym. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik, burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński i wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski.

więcej o: Budowa ulic w Sierpcu i gminie Mochowo oraz inwestycje działkowców

Zaproszenie - Odpocznij na Mazowszu. Kierunek Siedlce

2021.06.30 15:45

Serdecznie zapraszamy na śniadanie prasowe w ogrodzie Pałacu w Korczewie. W jego trakcie dowiemy się m.in., dlaczego warto wybrać na tegoroczny wakacyjny wypoczynek – Mazowsze.

więcej o: Odpocznij na Mazowszu. Kierunek Siedlce

Zaproszenie - Budowa mostu i drogi w powiecie żuromińskim ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.06.30 14:00

Powiat żuromiński stawia na infrastrukturę drogową. Już niebawem dzięki dofinansowaniu samorządu Mazowsza w wysokości 4 mln zł przebudowana zostanie droga powiatowa relacji Swojęcin – Obręb – Jonne. W ramach inwestycji powstanie również most. W piątek umowę w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik oraz starosta żuromiński Jerzy Rzymowski.

więcej o: Budowa mostu i drogi w powiecie żuromińskim ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Drobin ze wsparciem samorządu Mazowsza i UE

2021.06.30 13:55

Przebudowa drogi gminnej, remont strażnicy, budowa oświetlenia ulicznego czy termomodernizacja budynków ochotniczych straży pożarnych i świetlic wiejskich – to zadania, które będą realizowane na terenie miasta i gminy Drobin dzięki wsparciu samorządu województwa i Unii Europejskiej. Wysokość dofinansowania wyniesie w sumie blisko 1,7 mln zł. Jutro umowy podpiszą marszałek Adam Struzik oraz burmistrz Drobina Krzysztof Wielec.

więcej o: Drobin ze wsparciem samorządu Mazowsza i UE

Zaproszenie - #solidarnośćmazowiecka Samorząd województwa pomoże w raalizacji 407 inwestycji

2021.06.29 09:45 , aktualizacja: 2021.07.01 08:31

Modernizacja placów zabaw czy budowa siłowni plenerowych, remonty strażnic i wiejskich świetlic czy przebudowa dróg gminnych i powiatowych – to tylko kilka z 407 przedsięwzięć w subregionie ciechanowskim i powiecie przasnyskim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi ponad 11 mln zł. Dodatkowo ponad 3,5 mln zł z UE władze regionu przeznaczą na rozwój obszarów wiejskich w ramach PROW 2014-2020.

więcej o: #solidarnośćmazowiecka Samorząd województwa pomoże w raalizacji 407 inwestycji

Zaproszenie - 249 projektów z subregionu warszawskiego zachodniego ze wsparciem samorządu Mazowsza i UE

2021.06.28 14:25 , aktualizacja: 2021.06.30 16:06

Modernizacja placów zabaw czy budowa siłowni plenerowych, remonty strażnic i wiejskich świetlic czy przebudowa dróg gminnych i powiatowych – to tylko kilka z 249 przedsięwzięć w subregionie warszawskim zachodnim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi blisko 9,1 mln zł. Dodatkowo prawie 3,2 mln zł z UE władze regionu przeznaczą na rozwój obszarów wiejskich w ramach PROW 2014-2020.

więcej o: 249 projektów z subregionu warszawskiego zachodniego ze wsparciem samorządu Mazowsza i UE