Zaproszenia

Zaproszenie: Perspektywy wymiany gospodarczej z Rosją oraz nagrody dla laureatów konkursu EUROLEADER 2005

2005.10.07 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

10 października o godz. 10.00 w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie, przy ul. Smoczej 27 odbędzie się spotkanie poświęcone polsko-rosyjskim stosunkom gospodarczym oraz możliwościom inwestycyjnym polskich firm na terenie Rosji.

W spotkaniu wezmą udział Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik, przedstawiciele Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce, Przedstawicielstwa Handlowego Rosji w Polsce, Wydziału Ekonomiczno-Handlowego Ambasady RP w Moskwie oraz przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i Pracy

W trakcie spotkania marszałek Adam Struzik wręczy wyróżnienia Laureatom Europejskiego Konkursu Promocyjnego – EUROLEADER 2005. Celem konkursu jest promocja firm, których konkurencyjność, jakość produktów i kreatywność dorównuje standardom europejskim.

Wśród nagrodzonych przedsiębiorstw znalazło się 8 firm z Mazowsza: ZPT w Warszawie, INTER CARS, MATRIX. PL, SKARBIEC TFI, GM RECORDS, „RUCH”, OSM w Sokołowie Podlaskim, PP-H „Alpex” – Belsk Duży. Znakomity wynik firm z Mazowsza plasuje województwo mazowieckie na pierwszym miejscu pod względem liczby laureatów konkursu.

Serdecznie zapraszamy.
Wiesława Lipińska
Rzecznik prasowy

Liczba wyświetleń: 383

powrót