Inne

Muzeoprzytulak – konkurs na projekt maskotki Muzeum Mazowieckiego w Sierpcu

2021.04.09 11:10 , aktualizacja: 2021.04.09 11:27
Autor: Justyna Cieszyńska (Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu), Wprowadzenie: Dorota Mądral
Plakat zawierający logotyp 50-lecia Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, napis częściowo wpisany w koło składające się z kolorowych elementów. Obok logotypu siedzi pluszowy miś w spodniach ogrodniczkach. Muzeum Wsi Mazowieckiej w...

Muzeum Mazowieckie w Sierpcu zaprasza do udziału w konkursie organizowanym z okazji przypadającego w tym roku 50-lecia tej placówki. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie maskotki.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie, indywidualnie wykonać projekt maskotki jubileuszowej (lub samą maskotkę jako pracę przestrzenną) inspirowanej codziennością i folklorem wsi Mazowsza północno-zachodniego. Praca musi być autorskim pomysłem uczestnika. Projekt przestrzenny może być wykonany z dowolnych materiałów naturalnych lub sztucznych (tkanina, wełna, wata, gąbka, bibuła, papier, plastik, sznurek, makulatura, korek, materiały mieszane, włókna naturalne lub sztuczne). Konkurs adresowany jest do młodzieży od lat 14 i osób dorosłych. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej.

Prace należy przekazać do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca br.

Liczba wyświetleń: 79

powrót