Szkolenia

Zaproszenie do udziału w szkoleniach dotyczących „Opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach"

2017.01.05 13:35 , aktualizacja: 2017.09.06 09:24

Autor: Agnieszka Kwiatkowska, (OŚ), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ponownie zaprasza przedsiębiorców, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby prowadzące działalność w zakresie wymagającym pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe bezpłatne szkolenia dotyczące: opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.

 

Szkolenia odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • 7 września 2017 r. – NOWY TERMIN! – Delegatura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce, miejsce szkolenia: Siedziba Delegatury UMWM w Ostrołęce, ul. Piłsudskiego 38, 07-410 Ostrołęka – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.
  • 14 września 2017 r. – NOWY TERMIN! – Delegatura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ciechanowie, miejsce szkolenia: siedziba Urzędu Miasta Ciechanów, Pl. Jana Pawła II 6, 06-400 Ciechanów, Sala konferencyjna na I piętrze – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.
  • 21 września 2017 r. – NOWY TERMIN! – Delegatura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku, miejsce szkolenia: budynek siedziby Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie Oddział w Płocku, ul. 1 Maja 7c, 09-402 Płock, Sala konferencyjna na II piętrze – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach,
  • 3 października 2017 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 (sala konferencyjna II piętro) – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach – brak wolnych miejsc!
  • 24 października 2017 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 (sala konferencyjna II piętro) – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach  – brak wolnych miejsc!
  • 14 listopada 2017 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 (sala konferencyjna II piętro) – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach – brak wolnych miejsc!

 

Ideą spotkań jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z obszaru opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach. W trakcie szkolenia omówione zostaną aspekty praktyczne i prawne z zakresu ww. opłat. Trenerami prowadzącymi spotkania będą przedstawiciele Departamentu Opłat Środowiskowych.

 

Szkolenia są bezpłatne!

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie faksem lub pocztą elektroniczną kompletnie
i czytelnie wypełnionej (z zaznaczeniem jednego, wybranego terminu szkolenia) oraz własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia: faks: (22) 59-79-629; e-mail: oplaty.srodowiskowe@mazovia.pl

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają informację pocztą elektroniczną na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

 

W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w zadeklarowanym terminie prosimy o wyznaczenie zastępstwa.

Uczestnicy, którzy nie zgłoszą się na szkolenie w deklarowanym terminie i nie wyznaczą zastępstwa zostaną wpisani na listę osób, które w przyszłości nie będą zapraszane na szkolenia organizowane przez Departament Opłat Środowiskowych.

 

W przypadku dodatkowych pytań do dyspozycji pozostają:

  • Agnieszka Kwiatkowska, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych, tel. 22 59 79 263
  • Łukasz Malinowski, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych, tel. 22 59 79 286

 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 311 kB, Liczba pobrań: 1028, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 307 kB, Liczba pobrań: 1123, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 304 kB, Liczba pobrań: 684, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 304 kB, Liczba pobrań: 1044, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 7694

powrót