Kadencja VI

Rafał Rajkowski

Rafał Rajkowski

Rys biograficzny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, Studiów Podyplomowych Menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej oraz MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Radomiu im. bp. Jana Chrapka. Ukończył kurs do rad nadzorczych spółek skarbu państwa w Centrum Wspierania Biznesu w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe

Działalność publiczną rozpoczął w 2007 r. jako zastępca dyrektora Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Warszawie. W latach 2010–2014 był radcą Wojewody Mazowieckiego i kierownikiem Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu. Od 2011 r. członek zarządu Mazowieckiej Regionalnej Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odpowiedzialny za promocję województwa mazowieckiego. Od grudnia 2014 r. do listopada 2015 r. wiceprezydent miasta Radomia. W dotychczasowej działalności skupiał się przede wszystkim na wspieraniu samorządności oraz budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

 

Od 2015 r. do listopada 2018 r. członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, radny V kadencji Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Jako członek zarządu odpowiedzialny był za infrastrukturę drogową, kolejową, lotniczą oraz nieruchomości.

Sekretariat: ul. Jagiellońska 26, III piętro, p.303,
tel. (22) 5907-808
fax (22) 5907-871
e-mail:

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.