Program Operacyjny RYBY 2007-2013 - aktualności, komunikaty, nabory, szkolenia

Zmiana rozporządzenia MRiRW w sprawie szczegółowych warunków, jakim powinna odpowiadać lokalna strategia rozwoju obszarów rybackich, kryteriów wyboru lokalnej grupy rybackiej do realizacji tej strategii oraz wymagań, jakim powinna odpowiadać umowa dotycząca warunków i sposobu realizacji tej strategii w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007—2013”

2010.03.11 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

W dniu 10 marca 2010r. w Dzienniku Ustaw ukazało się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 marca 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków, jakim powinna odpowiadać lokalna strategia rozwoju obszarów rybackich, kryteriów wyboru lokalnej grupy rybackiej do realizacji tej strategii oraz wymagań, jakim powinna odpowiadać umowa dotycząca warunków i sposobu realizacji tej strategii w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007—2013”.

W związku z powyższym w dniu wczorajszym ww. rozporządzenie weszło w życie. Wnioski o wybór LGR złożone od tego dnia będą oceniane na nowych zasadach.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 303 kB, Liczba pobrań: 249, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 358

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.