Informacje ogólne

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

2019.04.01 12:00 , aktualizacja: 2019.04.01 12:19

Autor: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Zachęcamy beneficjentów wcześniejszego PO RYBY 2007–2013, jak też obecnie wdrażanego w Polsce Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (DOFE), która odbędzie się w terminie 10–12 maja 2019 r.

 

Szanowni Beneficjenci, Dzień Otwarty w projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może to być udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. Akcja daje możliwość promowania swojej oferty czy przedsiębiorstwa, daje także możliwość pokazania z reguły niedostępnych obiektów, zmodernizowanych lub powstałych ze środków Unii Europejskiej.

 

Zachęcamy aby wydarzenie dotyczyło atrakcji związanych ze sportem, zdrowiem czy kulturą, które staną się elementem spajającym VI edycję DOFE. Beneficjenci związani z rewitalizacją lub dziedzictwem kulturowym, turystyką będą mieli okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć czy wycieczek poza swoimi placówkami.

 

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu .

 

Do udziału w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje.

 

Zachęcamy do pokazania inwestycji zrealizowanych przy udziale środków pochodzących z PO RYBY 2007–2013 oraz PO RYBY 2014–2020.

 

Szczegółowe informacje, w tym niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/ oraz www.dniotwarte.eu .

 

Zachęcamy do dołączenia do „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu .

Zgłoszenia do akcji można wysyłać do 15 kwietnia 2019 r.

Liczba wyświetleń: 100

powrót