Informacje ogólne

Możliwość publikacji zapytań ofertowych na Portalu Ogłoszeń Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

2019.11.06 09:25 , aktualizacja: 2019.11.06 09:58

Autor: Kamil Nalewka (RW), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Uprzejmie informujemy, iż od 1 października 2019 r. wnioskodawcy/beneficjenci Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014–2020 – Priorytetu IV, mogą publikować zapytania ofertowe na Portalu Ogłoszeń Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Możliwość tę zawarto w „Zasadach konkurencyjnego trybu wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, podpisanych 16 września 2019 r. przez Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. ARiMR dostosowała Portal Ogłoszeń i „wniosek o nadanie uprawnień” do potrzeb nowych użytkowników.

 

Opublikowanie zapytania ofertowego na Portalu Ogłoszeń ARiMR jest możliwe po zalogowaniu się loginem i hasłem nadanym przez ARiMR. O uprawnienia do zamieszczania ogłoszeń na Portalu należy wystąpić, składając „Wniosek o nadanie uprawnień do Portalu Ogłoszeń Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa”. Przed wypełnieniem wniosku o nadanie uprawnień należy zapoznać się z instrukcją jego wypełniania. Wzór wniosku oraz instrukcję można pobrać na Portalu Ogłoszeń ARiMR pod adresem www.portalogloszen.arimr.gov.pl w dziale „Wzory dokumentów”.

 

Jeżeli załączone dokumenty nie mogą zostać prawidłowo odczytane przez czytnik ekranu, prosimy o kontakt mailowy z    bądź telefoniczny: 22 59 79 350.  Postaramy się umożliwić Państwu zapoznanie się z tymi dokumentami.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 1718 kB, Liczba pobrań: 99, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 92

powrót