Aktualności

Posiedzenie prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

2020.03.09 08:50 , aktualizacja: 2020.03.09 10:47

Autor: Ewelina Mikulska (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

  • Przewodniczący WRDS siedzi przy stole. Patrzy przed siebie, w dłoniach trzyma okulary. Na stole przed nim są rozłożone dokumenty Nowo wybrany przewodniczący...
  • Trzej mężczyźni w garniturach siedzą przy stole. Pierwszy ma oparte łokcie na blacie i patrzy przed siebie, drugi patrzy w prawo, trzeci głowę ma zwróconą w lewo i patrzy prosto w kamerę. Członkowie prezydium...
  • Dwaj mężczyźni siedzą przy stole. Jeden z nich jest wyraźnie młodszy, wzrok ma spuszczony w dół. Drugi, starszy, w okularach patrzy w jego lewą stronę. Prezydium również zapoznało...

Trzeciemu posiedzeniu prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w bieżącym roku, 5 marca, przewodniczył pierwszy raz nowo wybrany przewodniczący WRDS Jan Przywoźny – Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Forum Zawiązków Zawodowych województwa mazowieckiego.

 

Podczas spotkania przyjęto sprawozdanie z działalności WRDS w województwie mazowieckim za rok 2019 oraz zdefiniowano tematy, które będą przedmiotem obrad dwóch najbliższych posiedzeń plenarnych WRDS.

 

Członkowie prezydium przygotowali ponadto Plan Pracy Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim na 2020 r. Położyli w nim szczególny nacisk na problemy środowiskowe, klimatyczne, ochronę zdrowia, szkolnictwo zawodowe oraz wykluczenie transportowe mieszkańców Mazowsza. Prezydium również zapoznało się szczegółowo ze wszystkimi sprawami, które wpłynęły do WRDS w roku bieżącym.

 

W drugiej części spotkania wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł przedstawił informację na temat przygotowań mazowieckich służb w przypadku wystąpienia zachorowań na COVID-19 oraz przypomniał o potrzebie profilaktyki.

Liczba wyświetleń: 186

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.