Z regionu

Agencja Rozwoju Mazowsza S. A. liderem w wykorzystywaniu środków unijnych

2010.06.22 11:20 , aktualizacja: 2012.03.01 14:05
Autor: Anna Podniesińska, PEŁKA CREATIVES / PEŁKA PR, Wprowadzenie: Monika Guzowska
fot. Kamil Boszko

18 czerwca, Krzysztof Filiński, prezes Agencji Rozwoju Mazowsza S. A. odebrał prestiżową nagrodę w konkursie Profesjonalny Sprzedawca Roku”, w kategorii Lider w Wykorzystywaniu Środków Unijnych.

 

Polish National Sales Awards, to jedyna tego typu nagroda w Polsce, promująca najwybitniejszych polskich sprzedawców. Celem konkursu jest nie tylko nagradzanie dobrych praktyk, ale także stworzenie etosu profesjonalnego sprzedawcy oraz wymiana doświadczeń pomiędzy branżami. Jest to niezwykle ważna inicjatywa dla rozwoju polskiej gospodarki.

 

 

*****************************************************************************************************************

PNSA- Polish National Sales Awards jest pierwszym i jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest integracja społeczności sprzedawców w Polsce oraz promocja i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży w oparciu o zasady dobrych praktyk. Głównymi pomysłodawcami stworzenia platformy PNSA w Polsce są Elżbieta Pełka, właściciel agencji reklamowej Elżbieta Pełka Creative Services, dr Chahid Fourali, szef Marketing & Sales Standards Setting Body oraz Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny pierwszego magazynu marketingu i sprzedaży "Brief".

Liczba wyświetleń: 824

powrót